SOLAR KABLO NEDİR?

Solar kablolar, çift izolasyonlu, tek damarlı, ince çok telli, bükülü ve elektrolikit bir kablo çeşididir. Dış ortam uygulamalarında kullanıldığı için dayanıklıdır ve çift izolasyonla yalıtılmıştır. Olumsuz hava şartları özellikle don ve çok sıcak havalara karşı dayanıklı olan solar kablolar -40 soğuk +105 derece sıcaklığa kadar dayanıklılığını korumaktadır. Ayrıca asite, kemirgenlere, gerilime, kimyasallara, doğal yağlara, aşınmaya, paslanmaya, güneş ışınlarına karşıda dayanıklıdır. En önemli özelliklerinden birisi ise yanmaz bir kablo çeşidi olmasıdır. Kısa devre yapmaz ve aynı zamanda 25 yıl ömrü olmalıdır.

Bursa solar sistemler, güneş enerjisi ve güneş paneli konusunda sektörünün öncü firmalarından biri olup sizin ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri sunmaktadır.

Solar Kablo Fiyatları

Bursa Solar Kablo, en kaliteli Solar Kablo, en iyi güneş Solar Kablo, en sağlam Solar Kablo bursa solar sistemlerde bulunmaktadır. Bursa solar sistemler olarak Marmara bölgesi Solar Kablo ve Solar Kablo konusunda sizlerin yanınızdayız. Bursa Solar Kablo dışında, İstanbul Solar Kablo, Balıkesir Solar Kablo, Yalova Solar Kablo, Sakarya Solar Kablo, Kocaeli Solar Kablo, İzmir Solar Kablo, Bandırma Solar Kablo, Manisa Solar Kablo, İnegöl Solar Kablo, Tekirdağ Solar Kablo, Muğla Solar Kablo gibi şehirlerde sizlere destek sağlıyoruz.