Polikristal Güneş Paneli Nedir?

Polikristal güneş panellerinde silikon ham haldeyken eritilir ve kare hücre haline getirilir. Böylece poliktristal solar hücre yapılı güneş panelinin üretim maliyeti, monokristal hücre yapısına göre daha uygundur. Polikristal güneş panelleri, düşük maliyetli olduğundan daha yaygın üretime sahiptir. Fakat polikristal güneş panellerinin verimliliği, monokristal ile kıyaslandığında daha düşüktür. Polikristal güneş panellerinin verimliliği genellikle 13-16 oranındadır.

Bursa solar sistemler, güneş enerjisi ve güneş paneli konusunda sektörünün öncü firmalarından biri olup sizin ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri sunmaktadır.

Bursa Polikristal güneş panelleri, en kaliteli Polikristal güneş panelleri, en iyi güneş Polikristal panelleri, en sağlam Polikristal güneş panelleri bursa solar sistemlerde bulunmaktadır. Bursa solar sistemler olarak Marmara bölgesi Polikristal güneş panelleri ve Ege bölgesi Polikristal güneş panelleri konusunda sizlerin yanınızdayız. Bursa Polikristal güneş panelleri dışında, İstanbul Polikristal güneş panelleri, Balıkesir Polikristal güneş panelleri, Yalova Polikristal güneş panelleri, Sakarya Polikristal güneş panelleri, Kocaeli Polikristal güneş panelleri, İzmir Polikristal güneş panelleri, Bandırma Polikristal güneş panelleri, Manisa Polikristal güneş panelleri, İnegöl Polikristal güneş panelleri, Tekirdağ Polikristal güneş panelleri, Muğla Polikristal güneş panelleri gibi şehirlerde sizlere destek sağlıyoruz.