JEL AKÜ NEDİR?

Jel akü geniş kullanım ağına sahip olup, elektriğin olmadığı yerlerde bile aydınlatma da ve elektronik cihazlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Kurşun asit akü adı ile de bilinen bu aküler bağımsız olarak çalışmakta aşırı sıcağa ve çevresel koşullara karşı oldukça dayanıklıdır. Özel valf sistemleri sayesinde elementleri kimyasal enerjiye dönüştürüp, aküden çıkan gazı anında uzaklaştırır. Suyu milimize eden jel aküler aynı zamanda saf su kullanımına ihtiyaç duymazlar. Gazı ise yalnızca yüksek basınç durumunda çıkabilir. Ayrıca güneş enerjisi sistemlerinden elde edilen enerjinin depolamasında büyük etkisi bulunmakta ve güneş panellerinden üretilen enerjiyi de kullanabilir enerjiye çeviriyor. Bu sayede istenen verim de maksimum seviyeye ulaşmış oluyor.

  • Jel aküler kolay şarj edilebilmektedir.
  • Uzun süre kullanıma hazırdır ve verimleri oldukça fazladır.
  • Her türlü hava şartlarında rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek soğuya, ısıya, titreşime karşı dirençlidir.
  • Kuru aküye ve diğer akülere göre %5 kat daha fazla verim sağlar ve kullanıcının yükünü hafifletir.

Bursa solar sistemler, güneş enerjisi ve güneş paneli konusunda sektörünün öncü firmalarından biri olup sizin ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri sunmaktadır.

Jel Akü Fiyatları

Bursa Jel Akü, en kaliteli Jel Akü, en iyi güneş Jel Akü, en sağlam Jel Akü bursa solar sistemlerde bulunmaktadır. Bursa solar sistemler olarak Marmara bölgesi Jel Akü ve Jel Akü konusunda sizlerin yanınızdayız. Bursa Jel Akü dışında, İstanbul Jel Akü, Balıkesir Jel Akü, Yalova Jel Akü, Sakarya Jel Akü, Kocaeli Jel Akü, İzmir Jel Akü, Bandırma Jel Akü, Manisa Jel Akü, İnegöl Jel Akü, Tekirdağ Jel Akü, Muğla Jel Akü gibi şehirlerde sizlere destek sağlıyoruz.